top of page

Letos vybere vítěze be.FESTu odborná porota. Těšte se! Porota také pošle do finále 3 z přihlášených kapel.

Čtvrté kapele dají horkou kartu fanoušci v hlasování na facebooku.

Miloš Pernica.jpg
První porotce je na Blanensku dobře známý kytarový umělec Miloš Pernica. Má nespočet zkušeností ze sólové hudební dráhy i z koncertování s kapelou. Místní ho určitě znají z kapely Prorock, kde působil několik let jako kapelník, nebo z kytarového uskupení PF Guitar Quartet. Ovšem hudebník a umělec to není zdaleka jen lokální. O tom se můžeme přesvědčit například v pořadu Cyklus kytarových večerů Miloš Pernica a hosté.
83797979_167401054544353_147638364781150
Druhý porotce se jmenuje Tomáš Mokrý. Jeho blanenské produkční agentury mm music a team agency jsou pořadatelem MORAVA PARK FESTu v Blansku, kde si letošní vítěz zahraje jako předskokan před interprety jako MIRAI, RICHAR MULLER, MICHAL HRŮZA, DEBBI, MAJK SPIRIT. Krom uvedeného jsou jeho agentury pořadatelem dalších významných kulturních a sportovních akcí v regionu jako Boskofest, Pivní Pouť, Svatomartinský košt, Masaryk run a Blanenská desítka. Již více jak 8 let se věnuje produkci velkých akcí, kde jeho hlavní úkolem je programové a organizační zajištění.
František Hasoň.jpg
Do tria poroty zasedne také František Hasoň. Aktuální místostarosta města Blansko, ale především hudebník. Od roku 2000 hraje v kapele Pohoda jako zpěvák a klávesák. Od 10-ti let hraje nejen na klavír, ale také na varhany. Varhany rozeznělé pod jeho rukama můžete zaslechnout v kostele sv. Martina v Blansku.
bottom of page