top of page
categories

     be.FEST 2018

be.FEST 2018 výhrál OSV

O titul interpreta roku a poukaz na 20 hodin v nahrávacím studiu letos soutěžily tři kapely – MERS, Tryo a Odbor sociálních věcí. Právě ten na základě hlasů návštěvníků po urputném boji zvítězil. Mimo ně si návštěvníci mohli poslechnout koncert Pavla Helana a kapelu Foreplay, která zvítězila v loňském ročníku. V parku se během be.FESTu vystřídalo 800 návštěvníků, kteří vytvořili skvělou atmosféru.

O vaše hlasy

hráli:

18:00 TRYO | 19:15 MERS | 20:30 Odbor sociálních věcí |

21:45 Pavel Helan | 23:00 Foreplay

MAPA

hlavní podium, profesionálně nazvučená a zastřešená stage,

kolem podia a za ním je zákaz vstupu vyznačen páskou

 

zámek Blansko, na jeho zeď budou promítány fotky z programu, který probíhal během dne

 

rybníček, zde nebude nic k vidění, buďte prosím opatrní kolem vody, zadní vstup do parku je uzavřen

02
03
01
02
03
01

Používejte prosím vchody do zámeckého parku, které jsou vyznačeny na mapce, ostatní budou neprodyšně uzavřeny.

                   - vchod z ulice Dvorská

                   - vchod z ulice Seifertova

                   - vchod od restautace Sýpka

 

Areál bude vybaven mobilními záchody, nemusíte se obávat nenadálé potřeby.

Mapa

AKTUALITY

be.FEST 2018 vyhrála skupina Odbor sociálních věcí

May 19, 2018

be.FEST si přišlo poslechnout 800 lidí, vyhrála kapela Odbor sociálních věcí

O titul interpreta roku a poukaz na 20 hodin v nahrávacím studiu letos soutěžily tři kapely – MERS, Tryo a Odbor sociálních věcí. Právě ten na základě hlasů návštěvníků po urputném boji zvítězil. Mimo ně si návštěvníci mohli poslechnout koncert Pavla Helana a kapelu Foreplay, která zvítězila v loňském ročníku. V parku se během be.FESTu vystřídalo 800 návštěvníků, kteří vytvořili skvělou atmosféru. „Z be.FESTu mám velkou radost, přišlo víc lidí než v loňských ročnících a jsem rád, že si akci užili. Škoda, že Odbor sociálních věcí, který vyhrál, nemá svoje písničky, ale slíbili, že na tom zapracují, a navíc v jejich případě akce opravdu splnila svůj účel, protože šlo o zrovna začínající kapelu. Koncert Pavla Helana měl velký úspěch a skvělou tečkou byl koncert Foreplay, který si obecenstvo očividně užilo,“ řekl organizátor be.FESTu Vít Pořízek.

Přijďte se naladit!

April 04, 2018

26. 4. a 3. 5. 2018 proběhnout dvě promoakce festivalu. V Blansku na místě bývalého hotelu Dukla - tedy na "Poduklí" vám budou hrát od 16 do 21 hodin kapely a interpreti. Přijďte si je poslechnout, naladit se, občetstvit se a užít si akci v centru města.

be. FEST 2018

January 28, 2018

be.FEST, Hudební festival pro mladé a začínající kapely se již potřetí uskuteční v pátek 18. 5. 2018. Začínajícím kapelám festival tradičně nabízí možnost vystoupit před publikem s profesionálním zázemím, ale také si zasoutěžit o 20 hodin v nahrávacím studiu a nastartovat tak ještě víc svou kariéru. Večer plný hudby je soutěžní i pro návštěvníky, ti si totiž za hlasování pro svou oblíbenou kapelu mohou odnést poukázku na wellness služby.

Podívejte se, jak vypadal FEST 2017.

May 31, 2017

Prohlédněte si fotky z loňského ročníku a těšte se na další! Už teď víme, že bude zase o něco lepší.

Není to jen festival!

March 09, 2017

FEST je hudební open-air festival, který je součástí akce BAMBIFEST. Co víc nás tedy čeká o víkendu 18. - 19. 5. 2018? Celý víkend bude probíhat FESTIVAL VOLNÉHO ČASU, který pomáhá prezentovat všechny zájmové a volnočasové aktivity v Blansku a okolí! A není to všechno. V sobotu 19. 5. 2087 od dopoledne bude probíhat v zámeckém sálu KONFERENCE, kde se představí a budou diskutovat zajímavé i známé osobnosti.

Please reload

interpret roku

SOUTĚŽ INTERPRET ROKU

Během be.FESTu bude mít každý účastník možnost hlasovat o nejlepšího interpreta letošního ročníku a současně tak vyhrát cenu ze závěrečného slosování. Interpreti na be.FESTu budou soutěžit o vaši přízeň. A co bude jejich odměnou? Generální partner BAMBIFESTu, firma www.mside.cz zaplatila pro vítěze 20 hodin v nahrávacím studiu.

01

vyzvedni si u vstupu lístek na BAMBIFEST, je zdarma

02

sleduj interprety vystupující na FESTu

a tipuj svého favorita

03

během nebo po skončení rychle vyplň údaje o sobě a odevzdej hlasovací lístek

04

čekej na vyhlášení vítěze a losování lístků, můžeš něco vyhrát

Vítězem ročníku 2018

se stala skupina Odbor sociálních věcí.

>> více o vítězi

PARTNEŘI

FOTO 2018
bottom of page