top of page
interpret01

Impro-Band

  • Black Facebook Icon

V roce 2016 se na FESTU ukázali, a pak se to rozběhlo ...

 

Tereza Smejkalová, VĚK: 23 let, NÁSTROJ: zpěv, ŠKOLA:Konzervatoř Brno, JAKÝ STYL HUDBY POSLOUCHÁTE: hudba všeho druhu, elektro-swing, jazz, pop…, CO MÁTE RÁDI?: Mám ráda lidi, kteří jdou do všeho po hlavě. Hledám po světě stejné blázny, jako jsem já a zdá se mi, že je jich opravdu hodně. Impro - band je toho příkladem. ZÁLIBY: Zpěv, to je můj život. Kdybych nemohla zpívat, tak bych byla asi bytovým architektem, jelikož můj mini pokojíček už zažil tolik změn, že by to vydalo na jeden tlustý nabídkový katalog pro budoucí rodinné bydlení. J Design je moje druhá vášeň.

 

Dan Moučka, VĚK: 19, NÁSTROJ: Klávesové nástroje, ŠKOLA: Gymnázium Blansko, JAKÝ STYL HUDBY POSLOUCHÁTE:  Rock, pop, pop-rock, jazz, hip-hop, česká klasika…, CO MÁTE RÁDI?: Zmrzlinu, fajn lidi, vychlazené pivo, moře, relax, cyklistika…, ZÁLIBY: Hudba, divadlo, kultura, příroda, vysokohorská turistika, kolo, lyžování…

Dan M., VĚK:18, NÁSTROJ: bicí, zpěv, kytara, ŠKOLA: gymnázium

JAKÝ STYL HUDBY POSLOUCHÁTE: Na stylu nezáleží. Miluji jazz/swing, rock, nebo i moravské lidové písně. Poslouchám cokoliv od domácích i zahraničních kapel. Např. Metallica, Queen, ACDC, Beatles, The White Stripes, Passenger, The Animals, Bon Jovi, Red Hot Chilli Peppers, Zaz, Sabaton. Z českých to jsou hlavně Lucie, BSP, Jarek Nohavica nebo Mig 21

ZÁLIBY: Požární sport, hra na bicí/kytaru/zpěv, airsoft, řízení automobilu.

"Naše historie je velmi krátká. Před dvěma lety jsem začala učit v Divadle Kolárka v Blansku zpěv. Občas jsem tam měla i nějaký koncert. Mým klavírním doprovodem byl vždy Dan Moučka. Ten mě pak po nějakém čase oslovil, jestli bych si s nimi nechtěla zazpívat 21. května 2016 na Bambifestu v Blansku.

Festival v Blansku je dvoudenní. První den probíhala soutěž kapel. Druhý den, už byl normální celodenní program, kterého jsme se účastnili i my. Po dohrání první poloviny koncertu k nám přicházeli lidé a ptali se, proč jsme tu nebyli už včera, že příští rok musíme jít určitě soutěžit. V ten moment se asi odstartovala chuť dál zkoušet a hrát. "

bottom of page