top of page

Cílem BAMBIFESTU

v Blansku je umožnit aktivní prezentaci sdružení a organizací

pro děti a mládež, středisek volného času, občanských aktivit, kulturních

a uměleckých činností a prezentovat volnočasové aktivity na Blanensku široké veřejnosti. Děti a mládež se pak mohou rozhodnout, jaká činnost je nejvíce zaujala a té se zkusit věnovat.  Akce dává vystavovatelům šanci představit se široké veřejnosti.

Dále přináší zvýšení povědomí veřejnosti o nabízených aktivitách v Blansku a blízkém okolí a zvýšení zájmu dětí a mládeže o jejich pravidelné navštěvování.

 

K účasti zve nejen děti,

ale i jejich rodiče a prarodiče.

BambiFEST 2016 ilustrace-09.png
BambiFEST 2016 ilustrace-07.png
BambiFEST 2016 ilustrace-06.png

Celostátní spolupráce

Od roku 2017 je BAMBIFEST v Blansku součástí celostátního projektu, který sdružuje několik pořadatelů v různých městech České republiky. Více o celostátním přesahu na www.bambifest.cz .

Cílové skupiny

Hlavní cílová skupina pro tento festival volného času jsou děti od 6 do 15 let, ale opomenuta není ani mládež od 15 do 18 let a starší či dospělí. A to právě díky dalším rozšířením projektu o hudební festival mladých a začánajících kapel a konferenci. Akce se orientuje především na obyvatele města Blanska a přilehlých obcí. Nevylučujeme však ani zájem a prezentaci vzdálenějších subjektů.

Nekomerční, nevýdělečná

Všechny části BAMBIFESTu v Blansku jsou bezplatné. Pořadatel je nezisková, nevýdělečná organizace. Všichni pořadatelé, servistým a pomocníci pracují na akci jen za stravu a dobrovolnicky. Všechny finanční prostředky, které se podaří získat, jsou použity na chod a budoucí zajištění akce.

bambifest_velke.png
BambiFEST 2016 ilustrace-08.png
bottom of page