top of page

Chci se také prezentovat, jak na to?

Každý rok je dán deadline, letos je to 31. srpna, do kdy je možné se přihlašovat se svojí prezentací na BAMBIFEST. K tomuto účelu je zřízen formulář na adrese prihlaseni.bambifest.com. Pomocí formuláře sbíráme nejen informace o organizaci

a její prezentaci, ale i o materiálních potřebách a časových možnostech.

Podmínkou pro prezentaci je, aby byla aktivní - tedy nejlépe aby umožnila dětem, nebo účastníkům se zapojit do činnosti.

Tato činnost by měla co nejlépe odrážet náplň programu vaší organizace (případně jiného subjektu). Výjimkou jsou samozřejmě prezentace na podiu a organizace jejiž činnost se v daných podmínkách těžko prezentuje aktivně (například plavecké kroužky).

Vaše prezentace pak bude z pohledu celé akce vnímána jako jedno ze stanovišť, které bude zařazeno do velké hry pro děti. Každý dostane u vstupu herní průvodku s plánem akce a umístěním jednotlivých prezentací. Děti pak obcházejí stanoviště,

plní úkoly či programi a organizace jim zaškrtnou účast ve svém stánku.

Jsme přihlášení, co teď?

Ještě před samotnou akcí běžně probíhala schůzka prezentujících organizací a organizátorů akce. To z toho důvodu, abychom plně informovali všechny zúčastněné a dali jim prostor na konkrétní dotazy, případně vyjasnili nějaké nesrovnalosti. Schuzka však letos pro speciální podmínky a omezení neproběhne - informace vám však budeme distribuovat na kontaktní emaly. Do začátku akce se vám emailem nebo telefonicky ozvou vedoucí sekcí ZÁZEMÍ a STAGE (podia), aby si upřesnili vaše požadavky na případné elektrické přípojky, materiál a vystoupení na podiu.

Chtěli bychom se zapojit víc, co pro to udělat?

BAMBIFEST hledá lidi do servistýmu. Nabízíme příjemně strávený čas venku, zajištěný jídlem a pitím, partou bláznivých lidí a celé zakončené afterparty, jako poděkování. V Blansku se koná BAMBIFEST, zajímavá veřejná akce v zámeckém parku. Samo se to nepostaví, samo se to neohlídá. Proto hledáme spolupachatele v termínu (čtvrtek - neděle), i kdyby to mělo být na jeden celý den. Každý by měl navíc dostat tričko akce. Kdo by to měl zdaleka, můžeme mu pomoci s cestovným.

Ozvěte se nám. bambifest@bambifest.com, nebo jiný kontakt. Pokud byste měli zájem se jinak podílet na akci, pak kontaktujte vedení akce.

arrow.png

Informace, co se mohou hodit FAQ.

Nestihli jste se přihlásit se svojí prezentací do požadovaného termínu a stále se chcete zúčastnit?
Ozvěte se nám a budeme situaci řešit individuálně. Pravděpodobně jen nebudeme schopni vyhovět všem vašim požadavkům, a také vás nestihneme vložit do tištěných materiálů.

 

Nejste si jisti, zda je tato akce pro vaši prezentaci vhodná ?
Pevně věříme, že není nevhodných sdružení, organizací, týmů, klubů, spolků (atd.), které by byly nevhodné pro tento projekt. Nicméně, máte-li pochyby, pak se nám neváhejte ozvat a můžeme tuto věc konzultovat osobně. Využijte některý z kontaktů.

 

Co když budou hlásit velmi špatné počasí na dobu akce?
Je naplánována záložní tzv dešťová varianta celé akce. Ta by spočívala v přesunu akce do prostor dělnického domu a kina v Blansku. Jedná se o extrémní možnost. Pokud tým rozhodne o přesunu akce, budou všechny organizace noc před vlastní akcí telefonicky informovány. V návaznosti na uvedené informace prosíme všechny prezentující, aby na tuto možnost byli připraveni.

 

Chcete konzultovat nějaký svůj požadavek, nebo návrh?
Neváhejte se nám ozvat, rádi se s vámi o možnostech akce a vašich záležitostech budeme bavit. Využijte odkaz Kontakty. Pokud je již po akci a byli jste prezentující, pak vám přijde na email výzva k vyplnění formuláře zpětné vazby, kde nám můžete vše, co máte na srdci popsat. Pokud vám email nedorazil, napište nám a napravíme to.

 

Budou Vám s prezentací pomáhat žáci/studenti školou povinní?

Zde najdete oficiální omluvenku! Ke stažení zde.

 

Nemohli jsme se dostavit na poradu organizací, dostaneme informace?

Vždy je lepší se na poradu dostavit, máte tak možnost ovlivnit chod akce i svoji pozici na ní, ale o informace nepřijdete. Po poradě vždy všem přijde záznam z porady. Online k dispozici i zde.

BambiFEST 2016 ilustrace-09.png
bottom of page